Obecná diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: dravci

Myslím, že někam k Týnci n. Sázavou.

Danečku, nebylo by pro tebe lepší přespat a pak jet rovnou do práce? Z D1 to máš kousek na Pankrác.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: dravci

Možná, to ještě uvidim,každopádně se mnou počítejte.

Datum
Vložil
Titulek

candát

Tak jak již víte, v pátek se mi povedl můj první candát a to na Labi na woblera, měl 44cm, takže mám stále co zlepšovat,ale jsem nadšen že již nejsem candátí panic. Jeden ze dvou hlavních cílů pro tuto sezónu je tak splněn, druhý byl amur, s tim to bude komplikovanější,ale času ještě dost. Jinak jako vždy se ukázala ona podivná vesmírná rovnováha a spravedlnost, pár náhozů po tomto úlovku se ozvalo známé prásknutí bičem a wobler zmizel v nenávratnu...ale vyplatil se!

Datum
Vložil
Titulek

Re: candát

Amur na tebe jiste ceka. Timto ti ale oficielne gratuluji za me i zbytek teamu. Hezkej pocin.

Datum
Vložil
Titulek

Re: candát

Gratuluji. Snad se ti někdy podaří chytit o něco většího candáta, třeba 63 cm, víc určitě ne :-)..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: candát

Teď už je to jen otázka času než tě překonám!

Datum
Vložil
Titulek

dravci

Tak první pokus o candáta včera neúspěšný, chytali jsme s Honzíkem asi od 17:30 do 23h a bez záběru, nic ovšem nevzdávám a hodlám tomu dát jeden večer každý týden dokud ho nechytnu! Doufám že se ke mě někdo připojí, nechce se mi tam sedět v noci samotnýmu, příští týden je Honza pryč,tak doufám v účast Pavla nebo třeba konečně Fandy!

Datum
Vložil
Titulek

Re: dravci

No pokus se ceni. A nebyl ani jeden potah? Nastraha ocasek nebo rybycka?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: dravci

Já měl na jednom rybičku, na druhém ocásek. Honza živého karáska na plavačku a rybičku na položenou. Co tento týden? Mohl bys nějáký den?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: dravci

To se cení vole!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: dravci

Hele mam toho docela dost, ale jeden vecer si na to vyhradim. Ale rybycky si vezmu svoje extra cerstvy z kunratickeho potoka ;-)

Datum
Vložil
Titulek

rekordy

Tak štičí rekordy doplněny. Jak jsi to měl Pavle s tim dvojím rekordem? Ty sis ho tam vylepšil 2x, ne? Jakou měl míru ten první?

Datum
Vložil
Titulek

Re: rekordy

Ja jsem si nevylepil zadnej. Prvni stika mela 82 a druhej den 83cm rekordy jsem si nevylepil zatim zadnej, komplet body si doplnim dnes vecer.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: rekordy

Jen jsem se ptal jestli sis tam na Alandech vylepšil rekord 2x abych ti to tam dopsal. V rekordech už je máte doplněné a vystavené..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: rekordy

ano dvakrat. nejdriv 82 a pak 83

Datum
Vložil
Titulek

štiky z Aland

Ještě nemáme v rekordech naše štičí úlovky z Aland, tak mi pošlete fotku kterou tam chcete dát a dosaženou míru a já vám to tam doplnim. Svou jsem si tam teď dal.

Datum
Vložil
Titulek

Re: štiky z Aland

Vecer ti to poslu mailem ;-)

Datum
Vložil
Titulek

vysocina

tak Fanda na Vysocinu asi nemuze, takkze zajistim jen jednu hostovacku. Dane posli mi prosim na mail naskenovane povolenky a listek a obcanku diky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: vysocina

Dnes posláno, díky! Už se těšim!

Datum
Vložil
Titulek

Alandy

Tak jsme zpět, tvrdý návrat z rybářského ráje do reality! Rekord na štiku u všech vylepšen!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Alandy

Jen tak pro zajímavost, Fando tvůj štičí rekord 40cm, tam jsme takhle malou štičku ani neviděli, i ty nejmenší měli tak 45-50cm :-), nejběžnější lovená velikost byla 55-65cm

Datum
Vložil
Titulek

Älandy

Himl to už se to blíží, včera jsem si zabalil, dnes již jen dokoupim několik drobností a zítra vezu zavazadlo do Chýně k naložení, už se jen 4x vyspíme a urá! Šebánek fishteam(skoro kompletní) získá mezinárodní rozměr!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Älandy

A navic pojedeme pres mestecko kde se nachytalo petatricet lososu za hodinu, ani jeden nemel pres sedm kilo.

Datum
Vložil
Titulek

seznam

Pánové tak jak? Já už mám cestovní nervoooozu. Hosté sem každém seznam co si berete. Já to sem dam zejtra.

Datum
Vložil
Titulek

Re: seznam

Nervozita a natěšenost stoupá, o víkendu si budu připravovat vše potřebné na rybařinu a na hromadu si už připravim i všechny hadry atd, abych to měl připravené a pak jen naházel do tašky. Seznam nemám.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: seznam

Ja si zabalim uz ted o vikendu abych to jen odvezl do Chyne klukum. Asi by bylo dobry to mit vsechno a muzem to tam navezt najednou.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: seznam

Můžem se domluvit, Michal to tam poveze prý nejspíš v úterý, mě by se asi spíš hodila středa,ale ještě to po víkendu upřesnim a dohodnem se.

Datum
Vložil
Titulek

pocasi

Jinak pro cleny vypravy (Fanda promine) sem uvadim link na Alandske pocasi.

https://www.yr.no/place/Åland_Islands/Mariehamn/Mariehamn/long.html

Datum
Vložil
Titulek

Re: pocasi

Už mám týden v mobilu v aplikaci yr.no nastavene Skarpnato, místo našeho dočasného Alandského byliště, dnes jsou tam 3st a prší :-D ale některédny je tam třeba i 15st a jasno :-)

Datum
Vložil
Titulek

vikend

Chystate se nekdo o vikendu k vode?

Datum
Vložil
Titulek

Re: vikend

Uvažuju o Štvanici v pátek před fotbalem, normálně někde mezi mosty na feeder na ostroretky. V sobotu určitě ne a v neděli možná,ale ještě nevim.

Datum
Vložil
Titulek

Re: vikend

V patek to u me nepripada v uvahu kvuli praci. V sobotu bych moznaaaa ale uz to radeji neslibuju, tak v nedeli by mi to snad vyslo. Zvolil bych naky mistecko kde bych mohl alespon jeden prut objetovat na koule nebo velky pelety.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: vikend

Ok,já si dnes zajdu před fotbalem na tu Štvanici, kdyby se chtěl někdo přidat, Honzo, Fando...
V sobotu večer si zavoláme a domluvíme tu neděli.

Datum
Vložil
Titulek

vikend

Jak to panove vypada s vikendem a rybama?

Datum
Vložil
Titulek

Re: vikend

Asi jenom nedeli vzhledem k tomu ze v sobotu je veledulezity match.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: vikend

Já jsem celý víkend už od pátku pryč, snad jen na fotbal se v sobotu vrátim na otočku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: vikend

Jak jsi dopadl v Libni s boilies?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: vikend

Na koule nic, na peletu tri zabery a trikrat strzena peleta, proste spatna aretace. Musim koupit jiny zarazky.

Datum
Vložil
Titulek

Labe

Včera jsem se stavil odpoledne na Labi, chytal jsem něco přes hodinu a vytáhl jsem 5 cejnů a jednu podoustev, byl hroznej vítr,tak jsem to celkem záhy ukončil.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Labe

Ja se nakonec nikam nedostal :-(

Datum
Vložil
Titulek

Hodice

Panove vyhovujou vam Hodice 26,27,28.6 ?

Jeden den Jihlava 14,15 druhej Amuri, treti Moravska dyje.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hodice

Abych byl zcela upřímnej, tak jelikož jsme první týden v červnu na Alandách, pak víkend 20.6. je v plánu zahájení a hned další víkend by byly Hodice,obávám se že by mi to neprošlo. Leda kdyby bylo zahájení jednodenní,to bych ten další výkend možná mohl.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hodice

No muzem to prehodit na cervenec. Treba v puli cervence.

17 - 19.7

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Hodice

To by mi asi vyhovovalo víc,ale uvidíme jak se vyjádří taky ostatní, nechci blokovat akci pokud by ostatním ten první termín vyhovoval. přinejhoršim bych tam třeba dorazil jen na jeden den místo celého víkendu,uvidim.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Hodice

Nasi tam taky hodne jsou pres cervenec tak to musim domluvit. V tomhle vedru to treba bude ocistec ale ja tam i ve vedru vzdycky dobre zachytal.

Datum
Vložil
Titulek

Svatojanske proudy

Tak 1.5. budem s Danem chytat na Svatojanskych proudech. Kdo se prida?

Datum
Vložil
Titulek

ryby

Tak co Fando, kdy budes moci na ryby?

Datum
Vložil
Titulek

Re: ryby

Snad už se to dá všechno brzy do kupy. Pořád fungujeme v bojových podmínkách :-)

Datum
Vložil
Titulek

spolecny vyjezd

Navrhnete teda nekdo spolecnej vyjezd.

Datum
Vložil
Titulek

Re: spolecny vyjezd

Pokud si chcem zavláčet a nechcem platit extra, tak můžem zajet na Vltavu 9 - Štěchovice, tam je celoroční přívlač a příroda je tam moc hezká, to jsou tušim Svatojánské proudy, byl jsem tam jednou na výletě bez prutů. Bude to hlavně o duhákovi,ale je tam toho víc,ale nemám vyzkoušeno. Možná je víc revírů s celoroční přívlačí...

Záznamy: 151 - 200 ze 5822

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena Šebánek Fish Team.