Obecná diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Platba

Už dluží jen Honza, jako obvykle ;-)

Datum
Vložil
Titulek

fotky rekordů

Ve fotogalerii s našimi rekordy jsem narazil na 3 nezařazené fotky(jistě jste si povšimly že fotky jsou řazeny jednak podle člena týmu abecedně a druhak podle druhy ryby abecedně) , jde o poslední tři fotky hrouzka, lína a karase, co to je za fotky? Kdo jste je tam nahráli? Nejsou zařazené, ani správně pojmenované, ani na ně neni odkaz z tabulky rekordů, nevim komu patří a co za rekord to je. Pokud chcete přidávat rekordy, posílejte to mě nebo dodržujte systém aby v tom nebyl bordel, čemuž se už pár let s úspěchem snažim zabránit. Takhle snadno na první pohled najdu jakýkoliv rekord, díky ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: fotky rekordů

Vsechny 3 snimky identifikuji zcela s jistotou jako Honzuv Lin z Hodickeho lomu, Karas a hrouzek nevim od kud ale tusim ze to byl honza a dokonce toho karase zmastil, mam pocit ze to bylo na Sazave nekde u Tynce. Kontaktuj Honzu!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: fotky rekordů

Pokud se tedy nemýlim, jde o úlovky z roku 2013 - to si ještě Honza vedl statistiky,takže to tam lze dohledat. V rekordech má správné hodnoty,jen tam nemá přiřazené fotky a v galerii rekordů má tyto nezařazené fotky, tak to snadno napravim. Lín z Hodic měl 31cm, Honzův rekord je 32cm nejspíš ze Štvanice. Hrouzek 15cm je ze Sázavy a karas 39cm je z Troji, aspoň podle jeho statistik z roku 2013. Tak tam ty fotky opravím a hotovo.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: fotky rekordů

Tak napraveno, odkazy z tabulky rekordů již fungují.

Datum
Vložil
Titulek

platby

Jakožto uvědomělý pokladník připomínám našim dvoum dlužníkům jejich závazky ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: platby

Dluh za předchozí rok jsem právě vyrovnal, v tento okamžik jsem dlužen na rekord za lína, který obratem také uhradím. Zároveň se omlouvám za prodlení a poprosím tě Dane, jestli by jsi mi mohl nahrát lína do rekordů. Fotku posílám e-mailem. Díky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: platby

Rekord lína zatim nehraď, jednak se za rekordy platí "opačně" až na konci roku, druhak třeba se na schůzi domluvíme na něčem novém. Rekord ti doplnim

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: platby

Fotka vystavena

Datum
Vložil
Titulek

veletrh

Chystáte se příští týden na For Fishing? Já asi letos vynechám, jednak tu asi o víkendu nebudu a druhak něják nic akutně nepotřebuju, zásobu třpytek a woblerů mám víc než dostatečnou a nové prity beztak už nemám kam dávat ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: veletrh

Ja jeste uvidim. Hrabarna vzhledem k tomu jak funguje aliexpress pro me pozbyva smyslu. A ostatni veci jsem schopnej si nakoupit sam. Na druhou stranu bych se podival jen ze zvedavosti. Vidim to tak padesat na padesat.

Datum
Vložil
Titulek

kdy vyrazime

Tak jak jsem s vami mluvil "par" wobbleru jsem objednal. Kdy bude schuze? Hodte sem terminy!

kdy pujdem k vode? mam abstak!

Datum
Vložil
Titulek

Re: kdy vyrazime

Já bych prosil termín od 20.2. kdykoliv. Příští týden jedu pryč a mám teď honku. Od toho 20.2. můžu dorazit kdykoliv

Datum
Vložil
Titulek

Re: kdy vyrazime

Taky mám absťák! Schůze co nejdříve, pokud bychom se domlouvali na příští týden,tak třeba středa nebo čtvrtek, na dýl dopředu nejsem schopný říct kdy budu moc a kdy ne,ale obecně by neměl být problém, tak 2-3 dny v týdnu obvykle nic nemám a po práci bych mohl.
Jinak abyste se trochu navnadili, shlédněte tohle video https://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=40046
Za povšimnutí tam stojí jaký poprask vyvolá trocha kukuřice a dalšího partiklu v pískovně, pak kolikrát vezme ryba nástrahu i s háčkem do huby a opět vyplivne aniž by se píchla-kolik falešných záběrů taková aktivita musí vyvolat...a taky jsou zajímavé útoky štiky, která využívá krmného místa jako své základny k útokům...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: kdy vyrazime

Ja to videl hned po zverejneni toho videa a musim rict ze ta stika me dost zarazila stejne jako ladujici se okouni kukurici. Super video. Stran schuze ja se prizpusobim kdykoliv, Honza psal ze se mu nehodej uterky a ctvrtky.

Datum
Vložil
Titulek

papiry

Tak v patek si jdu koupit papiry na novou sezonu. Urcite koupim celorepubliku a zvazuju pstruhovku jizni chechy. Hlavne proto a to jsem nevedel ze napriklad hejlovka, a jine pstruhove potoky u nas na vysocine spadaj do jiznich cech. a k tomu budu moci probrodit novej usek na sumave.

Datum
Vložil
Titulek

2015

Tak jsem spočítal kolik by kdo měl zaplatit dle platných a odsouhlasených pravidel:

Za body:

Pavel 882,-
Dan 512,-
Fanda 200,-
Honza 200,-

Za rekordy(počítá se tak, že na začátku sezóny každý dlužil 1000,- a za každý dosažený rekord se mu částka snižovala (OR -50,-, TR -200,-, 1.ryba -100,-):

Pavel - dosáhl pokud dobře počítám rekordů přesně za 1000,-,takže platba za rekordy 0,-
Dan - díky čtyřem 1.rybám svého druhu a dalším rekordům můj součet činí 1200,-, takže byste mi měli ještě platit ;-) , ale na tom jsme se nedohodoli takže taky 0,-
Fanda - dosáhl jen osobáku na štiku a 1. úlovku lipana, takže mu vychází 1000-200=800,-
Honza - pouze 2 osobáčky, takže 1000-100=900,-

Celkový součet:

Pavel 882+0=882,-
Dan 512+0=512,-
Fanda 200+800=1000,-
Honza 200+900=1100,-

Celkově bychom měli na účtu tedy cca 3500,-, což už by stačilo na nějáký ten víkendový výjezd, co vy na to?

Každopádně by to chtělo dát sraz a trošku tu sezónu uzavřít, rád se bavim o rybách a v roce 2015 toho bylo hodně k probrání (Alandy, množství rekordů, Šumava). Kromě toho to chce domluvit se na dalším směřování - jak s bodováním, jak s penězi atd, někteří jsou k týmovým věcem velmi vlažní,tak třeba bude přáním většiny to něják změnit či ukončit...

Datum
Vložil
Titulek

Re: 2015

Díky za součet. Peníze zašlu, jenom prosím o posečkání na začátek února až dorazí výplata. Měl jsem teď vydání z autem, páč jsem nedával pozor při couvání :-/ Do 6.2. to srovnám

Stran srazu, tam v tento okamžik můžu v podstatě kdykoliv, jenom pokud by to mělo být v týdnu, potřeboval bych vědět termín pár dní dopředu, abych zajistil odvoz pro Šárku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: 2015

Částku uhradim a papíry si budu pořizovat asi tak za 14 dní či 3 týdny..dřív k vodě stejně nepůjdu..

Týmový výjezd dám kdykoliv...čas si udělám

Datum
Vložil
Titulek

Re: 2015

Ja vse uhradim zacatkem pristiho tydne. Musim si prevest naky prostredky z jinyh uctu. Jinak schuzi by to chtelo jako maku. Za prve projednat dalsi postup jak pise Dan. A za druhe projednat toho Davida, mimochodem byly by to prispevky navic a k tomu obcas clanek v rybarskejch casopisech o SFT. Napriklad uz je hotov clanek o sumave a SFT je tam pochopitelne zminen. Vyjit by to melo na jare casopise Rybarstvi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: 2015

Penize jsem poslal, tak to Dane prosim zkontroluj. Diky...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: 2015

Zatim nic nedorazilo, podívám se později.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: 2015

Platba dorazila, já už jsem taky poslal. Připravil jsem též statistiky na nový ročník.

Datum
Vložil
Titulek

papíry 2016

Tak co, kdy budete kupovat nové papíry na rok 2016? A jakou povolenku pořídíte?

Jinak bychom měli někdy probrat jak to bude s penězma, bodama a vůbec dále, zdá se mi že je tým v rozkladu ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Vánoce

Pánové, přeju všem pěkné klidné Vánoce a mnoho dárků(zejména rybářských)!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vánoce

A doufám že se v tomto roce ještě setkáme na jednu krátkou chytačku než odevzdáme papíry...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vánoce

Tak i ja preju hezky a klidny svatky.

Mimochodem vyhlasuji vyhlasovani utoku na pristi rok.

Moje cile.
1) zvednout si Sumce nad 1m idealne privlac.
2) zvednout si kapra :-(
3) chtel bych si chytnout nakou novou rybu, idealne mnika, slunecnici.
4) To je z rise snu ale hlavatku na slovensku nebo u nas.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Vánoce

Smělé cíle, tak je to správně. Jak jsem psal už před časem, já mám na příští rok tyto rybářské cíle:

1. amur - první úlovek
2. kapr a/nebo sumec - zvýšení rekordu
3. nový úlovek - tolstolobik - pokusit se vytipovat vodu a aspoň jednou dvakrát to tam prubnout...co kdyby. Jinak mník no a nebo síh na Lipně (taky z říše snů)

Jinak samozřejmě doufám v nějáký ten osobáček, to ponechám štěstěně a náhodě.

Datum
Vložil
Titulek

pokladnik

Vse nejlepsi k svatku Dane.

Datum
Vložil
Titulek

Re: pokladnik

Děkuji :-) . Co ty ryby letos? Mohl bych v pondělí 28.12. na pár hodin prubnout mníka...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: pokladnik

To ponedeli mozna dam ;-) ale nic neslibuju.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: pokladnik

V pondělí bych mohl taky...

Datum
Vložil
Titulek

rekordy a úlovky

Sice sezóna ještě nekončí,ale přesto už si pomalu stanovuji rybářské cíle na příští rok :-). Letos jsem si především splnil candáta a lipana,ale i spoutu dalších rekordů. Příští rok bach se rád pokusil zaměřit alespoň na několika tématických návštěvách u vody na amura(hlavně slepá ramena a tůně v okolí Labe, nejlépe ta spojená s hlavním tokem) a zvýšení rekordu na kapra a sumce. To bude znamenat zase trochu návrat k bobkařině či aspoň feederu, letos jsem tomu opravdu moc nedal, kromě pár návštěv na jaře.
Jinak bych chtěl nějákým pátráním v diskusích na Mrku a v článcích třeba vytipovat pískovnu nebo jinou vodu kde se příležitostně chytají tolstolobici a prubnout to, nechce se mi čekat jestli náhodou někdy nějákého podseknu :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: rekordy a úlovky

Takže na rok 2016 si vytyčuji tyto cíle:
amur - první úlovek
kapr, sumec - zvýšení rekordu
tolstolobik - pokusit se vytipovat vodu a aspoň jednou dvakrát to tam prubnout...co kdyby.
Jinak samozřejmě doufám v nějáký ten osobáček, to ponechám štěstěně a náhodě.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: rekordy a úlovky

jo a málem bych zapoměl, jeden dva pokusy o mníka, to bychom mohli zvládnout ještě letos,ne?

Datum
Vložil
Titulek

Re: rekordy a úlovky

Amura ti klidne splnim, ale chce to se tomu venovat jeden den, plavany v Lomu a to zasadne v lete kdyz je opravdu teplo. Ja si pristi rok davam pouze dva cile a sice zvednuti si uboheho candata z 59 alespon na 65cm jinak budu nespokojenej, a dale chci presahnout u Sumce metrovou hranici a to zasadne privlaci. Kdyz si udelam osobak na Kapra tak to bude prijemnej bonus. Jsem, nebo jsme uz asi ve stadiu kde jeden osobak za rok je uspesnej rok. Chtel bych ulovit nejakou rybu ktera by byla prvni.

Datum
Vložil
Titulek

zakončení

Uděláme letos nějáké zakončení vláčecí sezóny se zastávkou v restaurantu v Žampachu? Třeba někdy v listopadu?

Datum
Vložil
Titulek

Re: zakončení

Vcera jsme se o tom bavili s Honzou, souhlasime. Bud Zampach, nebo zajet nekam na pstruhy.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zakončení

Já bych byl pro Žampach

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: zakončení

Mimochodem letos i na Zampachu jdou parmycky ale menci kousky.

Datum
Vložil
Titulek

Rozlitiny

Tak jsem si díky Rozlitinám a 2 osobním rekordům přišel za 3 dny na více bodů za vláčku, než za celý rok dohromady :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rozlitiny

Dobrá práce! Jen ti o 2 bodíky nehraje součet, ve svých stat. máš o 2b míň než v celkové tabulce bodovací soutěže.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Rozlitiny

To večer opravím. Krapet jsem se uťukl :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rozlitiny

Tak kdyby nebylo toho neskutecnyho chytani na Moravske dyji tak by to letos bylo dost vyrovnany, jenon za tu Dyji mam asi 200b v privlaci :D Pristi rok tam urcite musime jet vsichni, neuveritelna rybarina.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Rozlitiny

Prima, dobrý bodový výsledek! Ještě mi teda pošli seznam všech dosažených(a zatím nezapsaných) rekordů, ať ti to doplnim do přehledu rekordů a k největšímu kousku pošli fotku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Rozlitiny

V podstatě vše po Alandech, tamní štiku máš zapsanou naposledy...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Rozlitiny

Jestli jsem něco nepřehlédl, mělo by to být:

parma 63cm, 66cm, 72cm
sumec 94cm
candát 59cm
lipan 40cm

je to vše co se týče rekordů po Alandách?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Rozlitiny

Pokud me pamet a Evernote nemyli tak by to melo byt spravne. Vidis, tabulku rekordu jsem si zapomel zapsat. To je fakt.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozlitiny

Už máš doplněno.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rozlitiny

Mimochodem zauvazujte o investici cca 90 kc do ty aplikace chytej.cz plne verze umi to docela dobry veci. A navic tim podporite vyvojare.

Záznamy: 51 - 100 ze 5822

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena Šebánek Fish Team.